MGL Inc Vilano STI StateEx
IGT Lemberg Group Schwarz
Cadence Freight Union
Irina Dovbenko YLM Sungor Taurus Max Carriers 18 Wheelers RT Group Cargoboss SP Truck Center DaynNight GoldenWay Pava Logistics Formula Trucking Реклама
Список форумовКиевляне
Кiнотеатри просто неба в Києві
Вт, Авг 8, 2023 08:25am [Аноним] - 264 d back

ВДНГ «Поляна»

На цій локації відбуваються покази мультфільмів та кінострічок для всієї родини. Відвідувачі можуть присісти на розкладні стільці зі спинками або на крісла-мішки поряд зі столиками.

Цього тижня тут показують «Лара Крофт: розкрадачка гробниць» та «Лара Крофт: колиска життя», а маленькі поціновувачі можуть переглянути «Черепашки-Ніндзя «(дві частини).

Показ триває з 20.00 до 22.00. Вхід безкоштовний. Єдина умова — зі своїм не можна. Для приємного перегляду працює фудкорт і бар. Всю інформацію про фільми та мультики можна дізнатися із загальної афіші, яку публікують на початку тижня на cторінці в Інстаграм.

Адреса локації: Академіка Глушкова, 1

КіноДром

Автомобільний кінотеатр «Кінодром» розташований на території кіностудії імені Довженка. Тут щодня відбувається по одному сеансу, який розпочинається о 21:00. Цього тижня показують «Ґран Туризмо» у головній ролі з Орландо Блум. У кінотеатрі можна замовити попкорн, хот-доги, курячі крильця та напої.

Адреса: вул. Олександра Довженка, 4
Вартість: 200 грн (Ціна за авто). Квитки можна забронювати на kinodrom.kiev.ua

SunsetTerrace

Захід сонця на схилах Протасового Яру — хіба не романтично? Тут ви можете замовити їжу та напої й насолодитися улюбленими кінострічками.

Традиційно відвідувачі можуть проголосувати за фільм, який хочуть переглянути цього тижня на сторінці в Instagram.

Сьогодні, 8 серпня, поціновувачам українського кіно пропонують до перегляду обрати серед фільмів: «Скажене весілля», «Я працюю на цвинтарі», «Тепер я буду любити тебе». Вхід: 100 гривень.

Адреса локації: вулиця Протасів Яр, 23а (заїзд з вул. Амосова, 10). Також на тебе чекатимуть смачні страви, прохолодні напої й красивий вечірній Київ.
Помнить имя на вашем компьютере
Помнить email на вашем компьютере
Показывать Email (адрес будет показан на странице)






Chicago.Ru не несёт ответственности за достоверность размещенной информации
© 2000-2024 Chicago.Ru