MGL Inc Vilano STI StateEx
IGT Lemberg Group Schwarz
ReportDown411 Uzbek Inc Cadence
Freight Union
Irina Dovbenko YLM Sungor GoldenWay Max Carriers Stellar Cargo RT Group Cargoboss Taurus Cleaning Co CB Freight Advertise Here ITL-GTS Pava Logistics Реклама
Список форумовПолитика
Зеленский против пророссийской коррупции в Украине
Чт, Янв 23, 2020 09:07am [Аноним] - 1525 d back

Президент України особисто викликав депутата ВРУ Турихіна до себе в офіс і влаштував йому справжнє пекло.



Зеленський викликав його в офіс і фактично дослівно заявив:

«Я тебе попереджав, що ми прийшли не красти, не ламати, чи не наживатися. Попереджав я тебе? Попереджав. Я тебе попереджав, що мене нудить від вигляду нахабних “крис”, які крадуть державні гроші? Попереджав. Так чого ж ти зробив це? Я особисто простежу, щоб твої нари на зоні були такі ж як у всіх зеків. »

Про це повідомляє видання Время з посиланням на близькі джерела в Офісі Президента.

Відзначається, що Президент України на ментальному рівні не переносить корупціонерів і тим більше корупціонерів серед тих, кому він довіряє

До Зеленському можна відноситься як завгодно. Його можна не любити, не підтримувати, критикувати, погрожувати вбивством (ред. Як це роблять члени злочинного угрупування олігарха Порошенка), але від цього правда не зміниться.

За 7 місяців Зеленського розібрали по шматочках. За ним цілодобово стежать ЗМІ і за 7 місяців не було навіть натяку на корупцію з боку Президента України.

За 7 місяців жодного договорняка, віджатого бізнесу, віджатих заводів і фабрик.

До Зеленському є купа питань, але потрібно віддати належне тому, що про корупцію з боку Президента України немає жодного натяку.

Риба гниє з голови і по всій видимості гнити нічому. Є всі передумови говорити, що Україна вперше вибрала не корупціонера.

Не полінуйтеся і поділіться зі своїми друзями в соціальних мережах. Країна зобов’язана знати правду!

Ваше имя: Помнить имя на вашем компьютере
Ваш email: Помнить email на вашем компьютере
Показывать Email (адрес будет показан на странице)
Сообщение:Персональные настройки





Chicago.Ru не несёт ответственности за достоверность размещенной информации
© 2000-2024 Chicago.Ru