MGL Inc Vilano STI StateEx
IGT Lemberg Group Schwarz
Cadence Freight Union
Irina Dovbenko YLM Sungor Taurus Max Carriers 18 Wheelers RT Group Cargoboss SP Truck Center DaynNight GoldenWay Pava Logistics Formula Trucking Реклама
Список форумовРабота
Порадьте імміграційного адвоката
Вс, Мар 10, 2024 12:26pm [Аноним] - 49 d back

Порадьте імміграційного адвоката
815-324-4821
Вс, Мар 10, 2024 03:26pm Сиг - 49 d back

Доброго дня!
Врахуйте, щоб потім не лаяти адвоката, до адвоката потрібно йти зі своїм, детально розписаним планом дій.
Клієнт адвокату повинен розповісти, що і як потрібно зробити, а адвокат коригує цей план для відповідності законам, щоб усунути можливі протиріччя.
Клієнт зацікавлений у позитивному результаті, а адвокат - у заробітку. Це і не погано і не добре, це природно.
Тому краще знайти когось, хто може, вникнувши в суть, скласти для вас план дій (у підсумку адвокат вам може не знадобитися - є інші легальні шляхи вирішення проблем).
Після цього вже можна звертатися до адвоката.
І такий підхід може заощадити вам гроші. Вартість години адвоката щонайменше 450 доларів, але може бути й понад 1000 доларів.
При цьому ви платите адвокату за кожну хвилину, яку він витрачає на вас, включно з пошуком інформації, коли вас немає поруч.
І звернення до адвоката до того, хто складе вам план (це короткий опис роботи, яка містить у собі набагато більше), окрім підвищення ефективності, може значно заощадити вам витрати на адвоката, якщо вартість години цієї людини менша.
Тож раджу когось знайти до звернення до адвоката.
Я можу дуже добре цю роботу зробити, але тільки дистанційно, і тільки на умовах передоплати (як і адвокат). Жодної безкоштовної роботи!
Тому знайдіть того, хто влаштує вас за умовами. Це в будь-якому разі вам допоможе.
І це стосується не тільки еміграційних, а будь-яких питань.
Тут жодного спілкування.
Якщо потрібна моя допомога з урахуванням усього, мною написаного, напишіть тут контакти.
Будь-які питання і проблеми.
У всіх штатах.
Помнить имя на вашем компьютере
Помнить email на вашем компьютере
Показывать Email (адрес будет показан на странице)






Chicago.Ru не несёт ответственности за достоверность размещенной информации
© 2000-2024 Chicago.Ru