MGL Inc Vilano STI StateEx
IGT Lemberg Group Schwarz
Cadence Freight Union
Irina Dovbenko YLM Sungor Taurus RT Group 18 Wheelers SP Truck Center Cargoboss GoldenWay Orozco DaynNight Pava Logistics Formula Trucking Реклама
Список форумовПрочее
С. Вакарчук обратился к Президенту Украины
Вс, Янв 24, 2016 05:36pm [Аноним] - 3022 d back

В субботу, 23 января, президент Украины Петр Порошенко наградил лидера рок-группы "Океан Эльзы" Святослава Вакарчука орденом Свободы. Данная награда установлена для отличия граждан за выдающиеся заслуги в утверждении суверенитета и независимости страны.

По словам самого Вакарчука, он решил не отказываться от ордена, хотя и не является большим поклонником наград.

"Как вы знаете, я не большой поклонник наград, но решил, что в сегодняшних условиях какой-то отказ публичный будет воспринят как демарш, который, по моему мнению, лишний и только расшатывает лодку, в которой мы все находимся", - сказал Вакарчук в комментарии журналистам "ТСН".



Читайте также: У Порошенка відреагували на звернення Вакарчука

Также музыкант не упустил случая откровенно высказаться о ситуации в стране.

"Я поблагодарил за орден, но сказал, что, к сожалению, одними орденами ситуацию в стране не изменишь. Я сказал, что есть внутренний враг - коррупция, тотальная несправедливость, отсутствие вещей, которые реально показали бы, что власть меняется в корне. Для того, чтобы этого внутреннего врага преодолеть, тоже нужны герои, нужны "киборги", но сегодня таких героев во власти, в политике нет", - заявил он.

Вакарчук сказал Порошенко, что люди уже не ждут от власти перемен и это - худшее. Но, по его мнению, сегодня еще не поздно все изменить.

С.Вакарчук:
Сьогодні я був нагороджений орденом Свободи. Орден вручав президент України Петро Порошенко. Користуючись нагодою, я звернувся до нього з такими словами


Шановний пане Президенте!

Дякую за цю нагороду. Для мене честь отримати орден від Держави, яку я завжди вважав, вважаю і буду вважати найріднішою у світі. Так, нагороди – це добре. Але, на жаль, одними нагородами не вирішити завдань, які стоять перед нами. 28 січня ми відзначатимемо річницю бою під Крутами. Що спільного між цими українськими захисинками і тими, хто захищає нашу країну, зі зброєю в руках, на Сході сьогодні? І ті, і інші – Герої. Герої вони тому, що свідомо жертвували найголовнішим, що в них було – своїм життям. Чому агресія ворога захлинулася? Тому, що ці молоді хлопці та й старші чоловіки, готові були вмирати за свою країну. Вони прекрасно розуміли, який вибір роблять. Ніхто з них не аналізував, не прораховував – вони просто жертвували. Тому, вони - Герої.

Ворог, який роз’їдає Україну зсередини – корупція, тотальна несправедливість, невігластво, низький рівень так званої еліти – значно підступніший і небезпечніший, ніж будь-який зовнішній ворог. Щоб перемогти його, теж потрібні герої - герої в українській політиці і владі. На жаль, на сьогоднішній день таких героїв ми не бачимо. Ми бачимо логічні вчинки. Ми бачимо бажання всидіти на двох чи трьох стільцях. Ми бачимо страх: страх втратити посаду, страх втратити добробут, політичний вплив, поставити під удар себе чи свою сім’ю. Ми бачимо часом розумних, але швидше хитрих та цинічних людей, які завжди находять логічне пояснення, чому в Україні все не так – винна війна, ціни на нафту, політичні опоненти, минула влада. Ми чуємо і бачимо це кожен день. Але ми не бачимо подвигів. Не бачимо справжніх жертв. Нам не потрібні політики – звичайні люди. Пам’ятаєте захисників Донецького аеропорту – кіборгів? Нам потрібні кіборги в політиці! Сьогодні країну врятують тільки ті, кому будуть ставити пам’ятники після смерті, а не ті, хто будує собі золоті пам’ятники при житті. Чому наші політичні очільники обирають особисте перед державним, спокій і страх за власне майбутнє міняють на політичні компроміси? Де посаджені злочинці? Де реальна зміна правил гри? Взагалі – де зміни в країні?
Я дуже хотів би завершити словами, що країна чекає змін, але правда в тому, що країна від влади вже нічого не чекає. Люди не вірять владі. Не тому, що влада погана. Тому, що влада така як всі. А сьогодні нам потрібні люди, здатні на подвиги, надлюди. Я розумію, що сьогодні зіпсував комусь настрій на цьому нагородженні. Але я говорю ці слова не з бажання облити когось брудом чи отримати політичні дивіденди. Ні влада, ні політична боротьба мене не цікавлять. Я кажу Вам це тому, що мені не байдуже! Не байдужа Ваша репутація, не байдужа репутація країни та її майбутнє. Це моя країна і мені тут жити. Сприйміть, пане Президенте, ці слова серйозно - вони не направлені персонально проти Вас, в них немає спроби заплямувати Вашу особистість. Ці слова спрямовані до всієї української влади. І це не просто мій приватний голос – це, в прямому сенсі, голос народу України. І сприйміть їх сьогодні, бо завтра вже може бути пізно.

Цей орден буде мені нагадувати, що кожного дня, потрібно робити більше для того, щоб твоя країна була вільною. І нагадуватиме, що я сам ще зробив недостатньо для того, щоб наша країна нарешті стала кращою.
Вс, Янв 24, 2016 05:37pm [Аноним] - 3022 d back

Позаштатний радник президента України Олег Медведєв прокоментував ситуацію зі зверненням лідера групи "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука до Петра Порошенка щодо "кіборгів", які потрібні українській політиці.

Відповідне повідомлення з’явилося на сторінці Медведєва в Facebook:

"Президент знав про настрій Святослава. Тим не менш, артиста запросили, аби він мав можливість висловити свої критичні зауваження до влади. І це одна з тих змін, яких Святослав не хоче помічати."
Вс, Янв 24, 2016 06:34pm [Аноним] - 3022 d back

А смеются над русскими.Чем этот Вакарчук заслужил орден? Родину защищал?
Вс, Янв 24, 2016 06:38pm [Аноним] - 3022 d back

Это не боевая награда. С. Вакарчук уже давно стал общественным деятелем.
Орден Свободы — государственная награда Украины для отличия выдающихся и особых заслуг граждан в утверждении суверенитета и независимости Украины, консолидации украинского общества, развитии демократии, социально-экономических и политических реформ, отстаивании конституционных прав и свобод человека и гражданина.
Вс, Янв 24, 2016 06:42pm [Аноним] - 3022 d back

Sun, Jan 24 06:34pm [Аноним] - 6 минут назад

↑↓


А смеются над русскими.Чем этот Вакарчук заслужил орден? Родину защищал?


Неа,он воет на луну Very\ Happy
Вс, Янв 24, 2016 06:45pm [Аноним] - 3022 d back

Кобзон:

Медаль «200 лет МВД России» (2008)
Медаль «200 лет Министерству обороны России»(2008)
Вс, Янв 24, 2016 06:47pm [Аноним] - 3022 d back

Кобзон:
Орден святого благоверного князя Даниила Московского II степени (РПЦ, 1998)
Орден преподобного Сергия Радонежского II степени (РПЦ, 2002)
Орден Святого Месропа Маштоца (2004)
Орден преподобного Нестора Летописца (УПЦ МП) I степени
Орден «Аль-Фахр» I степени (Совет муфтиев России, 2010)
Орден святого равноапостольного великого князя Владимира I степени
Международный орден Святого Николая Чудотворца за преумножение добра на земле
Международный орден Святого Константина Великого.
Вс, Янв 24, 2016 07:15pm [Аноним] - 3022 d back

Попробовал бы русский певец на церемонии награждения промолвить перед Президентом Путиным такую речь. Уже бы намекнули: В Москве бываешь, по площади ходишь, всякое может случиться...
А на утро видео с извинениями или внезапное покидание страны
Вс, Янв 24, 2016 07:16pm [Аноним] - 3022 d back

Не надо Путину, достаточно Кадырову
Пн, Янв 25, 2016 12:52am [Аноним] - 3021 d back

Ибо нехрен с президентом спорить! Путин-царь!
Пн, Янв 25, 2016 03:45am [Аноним] - 3021 d back

Вакарчук метит попасть в президенты, что не ясно ?
Пн, Янв 25, 2016 03:55am [Аноним] - 3021 d back

Из Вакарчука пытаются лепить нового лидера нации. Геоинженеры из-за бугра, конечно, талантливы в технологиях обработки общественного мнения. Но так же бездарны в выборе исполнителей и реализаторов этих технологий.
Вакарчук по сути своей не очень сильный и не выносливый человек. Он чем-то напоминает мне Ющенко. Когда политика начинает мешать его "медитации", он выберет второе. В нем нет понимания ответственности за тех людей, которые пошли за ним и доверились как лидеру.
В общем, политика - это вам не песни петь. Вакарчук сдастся без боя перед трудностями сразу.
... Написано исходя из опыта работы с данным персонажем в одном парламентском комитете.

Elena Bondarenko
Пн, Янв 25, 2016 06:46am [Аноним] - 3021 d back

А сегодня и не нужны ни сильные лидеры нации, ни президенты, ни премьер министры и т.д. в реалиях сходят как с конвейера новенькие в цветной упаковке кризис менеджеры, разного калибра без особого опыта, нужного образования, которые лишь разрушают построеные до них те или иные структуры, основанные и развитые ещё при СССР и по наши дни.
Пн, Янв 25, 2016 12:07pm [Аноним] - 3021 d back

А у нас Кобзон будет Президентом. Президент РФ Кобзон-г@ндон. Звучит?
Ср, Янв 27, 2016 05:13am [Аноним] - 3019 d back

Вадим Самойлов ("Агата Кристи"Wink: Я считаю Вакарчука таким же опасным, как и карателей, которые пришли на Донбасс
Ср, Янв 27, 2016 05:54am [Аноним] - 3019 d back

Ну конечно! А Сердючка когда спела " Лаша Тунбай" стала как Надежда Савченко врагом России.
Помнить имя на вашем компьютере
Помнить email на вашем компьютере
Показывать Email (адрес будет показан на странице)






Chicago.Ru не несёт ответственности за достоверность размещенной информации
© 2000-2024 Chicago.Ru