MGL Inc Vilano STI StateEx
IGT Lemberg Group Schwarz
ReportDown411 Uzbek Inc Cadence
Freight Union
Irina Dovbenko YLM Sungor GoldenWay Max Carriers Stellar Cargo RT Group Cargoboss Taurus Cleaning Co CB Freight Advertise Here ITL-GTS Pava Logistics Реклама
Список форумовПрочее
Шукаю спонсора для батьків
Ср, Авг 10, 2022 11:00pm [Аноним] - 596 d back

Шукаю людину, що може заповнити форму I-134 для моїх батьків. Їм не потрібно буде від цієї людини ні житла, ні фінансової підтримки, лише заповнена форма, щоб їм дали дозвіл на в’їзд у Америку. Нажаль я сама не можу виступити спонсором, а мої близькі друзі таким чином вже запросили своїх близьких. Їм 59 і 63 роки і я дуже за них переживаю і хотіла б щоб вони певний час побули тут зі мною, допоки знову буде безпечно повертатися додому. Буду дуже вдячна якщо хтось може мене виручити. Наперед дуже дякую і всім хто прочитає хорошого вечора! Слава Україні!
Пт, Авг 12, 2022 08:50am [Аноним] - 594 d back

Иди знаешь куда со своей Славой! Из-за таких как ты война началась. Сиди у себя в Тернополе
Ср, Авг 31, 2022 09:04am [Аноним] - 575 d back

Мда.. даже не знаю что ответить, все равно с идиотом спор выиграть не возможно
Чт, Сен 1, 2022 01:37pm [Аноним] - 574 d back

Слава Украине
Пт, Сен 2, 2022 05:24pm [Аноним] - 573 d back

Glory to Ukraine
Сб, Сен 3, 2022 09:24pm [Аноним] - 572 d back

Pryvit,sponsor vidpovidae za lyudynu zajaku pidpysavsja dotogo chasu poky lyudyna nestane gromadjanynom ameryky,sponsor vidpovidae zavse chyto medychni bily chy jakyis krydyt,vsi budut pytaty z sponsora,tce duzhe vidpovidalno,ja mozhu pidpysaty,no ty maesh daty meni depazit 50.000 poka tvoi batky nestanut gromadjanamy abo nepoidut obratno v Ukrainu,todi ja tobi grozhi vidam,jak sho vony nebudut maty dovgiv,moi snaemi pidpysaly,lyudyna tozhe bula v rokax,popala vlikarnyu,i na sponsora povisyly 60.000 za opyratciyu,vot taki spravy,dumai.
Пн, Сен 5, 2022 02:16pm [Аноним] - 570 d back

а для чого тобі сюда пердіїв? не краще їм слати гроші?
Вт, Сен 6, 2022 07:20pm [Аноним] - 569 d back

Мені шкода твоїх батьків якщо ти так відносишся до старших людей

Ваше имя: Помнить имя на вашем компьютере
Ваш email: Помнить email на вашем компьютере
Показывать Email (адрес будет показан на странице)
Сообщение:Персональные настройки





Chicago.Ru не несёт ответственности за достоверность размещенной информации
© 2000-2024 Chicago.Ru